Frequently Asked Questions

Як підключитись до мережі eduroam
Last Updated 2 years ago

ВАЖЛИВО: Для підключення до мережі eduroam потрібно мати власний аккаунт для доступу до Інтернет - http://support.noc.knu.ua/kb/faq.php?id=6

1. Для завантаження автоконфігуратора потрібно перейти до сайту (в обмеженій Wi-Fi мережі knu-info цей сайт доступний)
2. Натиснути внизу сторінки download your eduroam installer
3. Вибрати Taras Shevchenko National University of Kyiv Ukraine
4. Сайт автоматично визначить вашу операційну систему, натисніть Download your eduroam installer

Windows
1. Запустіть завантажений файл та введіть ваше ім'я користувача у системі AuthProxy додавши область @wifi.knu.ua, та у полі "Пароль" - Ваш пароль до системи AuthProxy.
2. Після успішного встановлення біля адаптеру бездротової мережі виберіть eduroam і натистніть підключитися, якщо дані вашого облікового запису введено вірно, підключення має бути успішним.

Linux
1. Після завантаження файлу, перейдіть в термінал, в папку де знаходиться файл
2. Змініть право доступу до завантаженого файлу і запустіть його
chmod +x eduroam-linux-TSNUoK.sh
./eduroam-linux-TSNUoK.sh
3. В полі "enter your userid" введіть ваше ім'я користувача у системі AuthProxy додавши область @wifi.knu.ua, та у полі "password" - Ваш пароль до системи AuthProxy.

Після успішного встановлення біля адаптеру бездротової мережі виберіть eduroam і натистніть підключитися, якщо дані вашого облікового запису введено вірно, підключення має бути успішним.

Android
Для автоматичного налаштування користувачам Android пристроїв потрібно спочатку встановити программу eduroam CAT (программа від розробників системи eduroam GÉANT Association). Потім завантажити як вказано вище відповідний файл і імпортувати в программу файл та встановити відповідно профіль. Якщо бажання встановлювати додаток немає, вам потрібно в ручному режимі сворити з'єднання.

Please Wait!

Please wait... it will take a second!